Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Meble od nowa. Domowe renowacje

Małgorzata Budzich

Meble od nowa. Domowe renowacje

7.5

(37 ocen) wspólnie z

41,93

 

Masz dosyć seryjnych mebli i szukasz czegoś, co nada indywidualny charakter twojemu wnętrzu? Ta książka jest dla ciebie!

Jak samodzielnie przeprowadzić domowe renowacje? Książka Meble od nowa Małgorzaty Budzich dostarcza odpowiedzi!



Świat oszalał na punkcie starych mebli. W wielkim stylu wracają komody, krzesła i fotele z lat 60. Z wiejskich strychów, pchlich targów i śmietnikowych wystawek meble znikają jak świeże bułeczki, a internet pęka w szwach od twórczych projektów.

Masz dosyć seryjnych mebli i szukasz czegoś, co nada indywidualny charakter twojemu wnętrzu? A może od pewnego czasu myślisz o samodzielnym odnawianiu mebli, ale nie wiesz, od czego zacząć? Książka Meble od nowa jest dla ciebie!

Dowiesz się, jakie narzędzia są naprawdę potrzebne i jak nie wydać na nie dużo. Przekonasz się, że tapicerowanie nie jest wcale takie trudne. Poznasz stolarskie receptury i zaskakujące triki, a przede wszystkim odnajdziesz w sobie moc i pasję tworzenia. Zyskasz nie tylko solidne podstawy w temacie oczyszczania, dekorowania i zabezpieczania mebli, ale dowiesz się także:
• dlaczego w odnawianiu mebli tak ważne jest żelazko?
• po co ci orzechy włoskie do renowacji blatu?
• jaką rolę w naprawie mebli mogą odegrać pałeczki do sushi?

Dołącz do grona ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie staroci!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o samodzielnym przeprowadzaniu napraw, pielęgnacji ogrodu, itp.? Sięgniej po inne książki z kategori Poradniki!

Znak Literanova
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-04

ISBN: 978-83-240-5630-9

Liczba stron: 356

Znak Literanova

Format: 172x232mm

Cena detaliczna: 59,90 zł

Ro wydania: 2019

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...